آسان‌ترین روش خرید شارژ
شماره
نوع شارژ
شارژ مستقیم
کارت شارژ
اپراتور
همراه اول
ایرانسل
رایتل
تالیا
مبلغ
تعداد
شور انگیز
پرداخت
فاکتور خرید شما
پرداخت
بازگشت
خرید شارژ بدون نیاز به پین کد

برای شارژ مستقیم ایرانسل می توانید به فروشگاه خرید شارژ می شارژ مراجعه نمایید. این سایت این امکان را برای دارندگان سیم کارت های ایرانسل فراهم کرده است که در مسافرت به راحتی بتوانند سیم کارت خود را شارژ نمایند.

خرید شارژ مستقیم ایرانسل از سایت می شارژ

برای اینکه بتوانید سیم کارت ایرانسل خود را در کمترین زمان ممکن و بدون هزینه اضافی شارژ کنید می بایست از منوهای بالا گزینه شارژ مستقیم را انتخاب کنید. اغلب سایت های اینترنتی که جزو فروشگاه های اینترنتی شارژ شناخته می شوند کمتر از این ویژگی برخوردار هستند. در کنار تمامی اطلاعات ذکر شده باید عنوان کنیم که سایت اینترنتی می شارژ که یکی از فروشگاه های شارژهای مختلف شناخته می شود از این ویژگی مهم برخوردار است.

شما عزیزان می توانید وارد این فروشگاه اینترنتی شوید و به راحتی سیم کارت ایرانسل خود را شارژ نمایید. بخشی با نام خرید شارژ مستقیم در این سایت وجود دارد که با انتخاب آن به صفحه ای هدایت می شوید که برای شارژ ایرانسل خود تمامی مسیرها مشخص و واضح عنوان شده اند. سایت می شارژ تمامی خدمات و بخش های خود از جمله خرید شارژ مستقیم را برای رفاه حال کاربران برنامه ریزی نموده است. در ادامه به مزایای خرید آسان شارژ مستقیم از سایت می شارژ  می پردازیم.

شارژ ایرانسل

مراحل خرید مستقیم شارژ ایرانسل

برای این منظور ابتدا وارد وبسایت می شارژ شوید. سپس از منوهای بالا شارژ مستقیم را انتخاب کنید، از منوی موجود ابتدا شماره مورد نظر جهت خرید شارژ را وارد نمایید. در مرحله بعد بر روی شارژ مستقیم کلیک کنید ، و در مرحله بعد اپراتور ایرانسل را انتخاب نمایید، در پایان با کلیک بر روی گزینه پرداخت وارد صفحه بانک شوید و سیم کارت مورد نظر را بدون وارد کردن سریال، شارژ کنید.

مزایای خرید شارژ مستقیم از سایت می شارژ

برای انتخاب خرید شارژ مستقیم ایرانسل از سایت اینترنتی می شارژ باید چند مزیت را مورد بررسی قرار دهید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. با استفاده از این ویژگی افراد در مکان و شرایط گوناگون به راحتی می توانند سیم کارت ها خود را شارژ نمایند. به عنوان مثال تصور کنید در سفر در یک مکان صعب العبور هستید و امکان خرید شارژ برای شما وجود ندارد.

با استفاده از سایت می شارژ و تنها با اتصال به اینترنت می توانید سیم کارت خود را در کمترین زمان شارژ کنید. صرفه جویی در زمان و هزینه نیز از دیگر مزایای خرید شارژ مستقیم از سایت اینترنتی می شارژ می باشد. شما عزیزان می توانید در چندین مرحله سیم کارت خود را برای چند روز شارژ کنید و در زمان اتمام موجودی مراحل قبلی را پیش بگیرید.

;
خرید شارژ بدون نیاز به پین کد

جهت خرید شارژ مستقیم همراه اول ابتدا وارد سایت می شارژ شوید. سپس از منوهای بالای صفحه گزینه شارژ مستقیم را انتخاب کنید. بعد از منویی که پیش روی شما قرار می گیرد، ابتدا شماره سیم کارت همراه اول مورد نظر را وارد نمایید. سپس گزینه شارژ مستقیم را انتخاب نمایید . در مرحله بعد اپراتور همراه اول را از بین سه گزینه موجود انتخاب کنید . در این مرحله میتوانید مبلغ شارژ مورد نظر را با جابجا کردن اهرم به چپ و راست انتخاب کنید ، سپس با انتخاب گزینه پرداخت وارد صفحه بانک شده و مبلغ مورد نظر را پرداخت و سیم کارت خود را بدون نیاز به پین شارژ افزایش موجودی نمایید.

 شارژ همراه اول

خرید شارژ مستقیم همراه اول از اپلیکیشن می شارژ

یکی دیگر از روشهای شارژ همراه اول استفاده از اپلیکیشن می شارژ می باشد. برای این منظور ابتدا این اپلیکیشن را به صورت مستقیم و یا از طریق کافه بازار دانلود و نصب کنید، سپس وارد قسمت شارژ مستقیم شوید در ادامه شماره خود را وارد کنید ، در مرحله بعد مبلغ مورد نظر را وارد کنید. در مرحله آخر شما میتوانید جهت پرداخت یکی از دو روش پرداخت اینترنتی و یا خرید شارژ بدون اینترنت را انتخاب کنید در روش بخرید شارژ همراه اول بدون اینترنت شما خرید خود را از درگاه امن USSD انجام میدهید.

 اپلیکیشن شارژ همراه اول

با توجه به موارد ذکر شده می توان عنوان کرد که نصب اپلیکیشن می شارژ بر روی گوشی های هوشمند یک راهکار مناسب و ایده آل است که به همه کاربران عزیز این مهم را پیشنهاد می کنیم. شما عزیزان را به استفاده از خدمات مختلف سایت می شارژ سفارش می کنیم.

حجم3 مگابایت

دانلود نرم افزار خرید شارژ و پرداخت قبوض به صورت مستقیم دانلود نرم افزار خرید شارژ و پرداخت قبوض از بازار
خرید شارژ بدون نیاز به پین کد

شرکت رایتل بعنوان سومین اپراتور تلفن همراه همانند همراه اول و ایرانسل به کاربران خود سیمکارت اعتباری ارائه نموده است . جهت خرید شارژ مستقیم رایتل می توانید از وبسایت می شارژ استفاده کنید . برای این منظور ابتدا وارد وبسایت می شارژ شوید، سپس از منوهای بالای صفحه گزینه شارژ مستقیم را انتخاب نمایید. پس از انتخاب گزینه مذکور صفحه ای برای شما باز میشود که در این صفه منویی موجود است در این منو ابتدا شماره تلفن همراه مورید نظر جهت شارژ مستقیم رایتل وارد نمایید. در ادامه در مرحله بعد گزینه شارژ مستقیم را انتخاب نمایید ، سپس اپراتور رایتل را انتخاب و در ادامه مبلغ شارژ مورد نظر را از طریق منوی کشویی انتخاب نمایید. در پایان با کلیک بر روی گزینه پرداخت وارد صفحه بانک شده و مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید .

شارژ رایتل

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ