خرید انواع شارژهای ایرانسل از سایت می شارژ

برای خرید شارژ وایمکس ایرانسل ما به شما سایت می شارژ که دارای خدمات متنوعی است را پیشنهاد می کنیم. سایت می شارژ امکان خرید شارژ شگفت انگیز را نیز فراهم کرد

برای خرید شارژهای متنوع ایرانسل از جمله مستقیم، شگفت انگیز و همچنین وایمکس می توانید از سایت می شارژ این مهم را به انجام برسانید. سایت اینترنتی می شارژ دارای خدمات دیگری نیز می باشد که با مراجعه به آن می توانید از آنها برخوردار شوید.

خرید شارژ ایرانسل از سایت می شارژ

اگر قصد خرید شارژهای مختلف اپراتور ایرانسل را دارید ما به شما توصیه می کنیم اقدام به خرید اینترنتی نمایید. با این روش در کمترین زمان ممکن می توانید سیم کارت خود را شارژ کنید و از خدمات متنوعی برخوردار شوید. برای خرید این شارژ ما به شما سایت می شارژ را پیشنهاد می کنیم. برای مشاهده خدمات این سایت می بایست در ابتدا به آدرس اینترنتی me-charge.ir مراجعه نمایید و در قسمت خرید شارژ درخواست خود را وارد کنید.

با استفاده از این سایت تنها با چند کلیک ساده و راحت می توانید در چند ثانیه سیم کارت ایرانسل خود را شارژ نمایید. شما پس از کلیک بخش خرید شارژ وارد صفحه ای خواهید شد که در قسمت سیم کارت های عنوان شده می توانید اپراتور ایرانسل را انتخاب کنید و مراحل خرید شارژ را بر اساس قیمت آن به انجام برسانید. برای اتمام مراحل خرید شارژ از طریق درگاه های مختلف می بایست هزینه تعیین شده را پرداخت نمایید.

خرید شارژ همراه اول همراه اول

خرید شارژ ایرانسل در می شارژ

شما دوستان و همراهان گرامی می توانید در وب سایت خدماتی می شارژ اقدام به خرید انواع شارژ هزار تومنی، دو هزار تومنی، پنج هزار تومنی ، ده هزار تومنی و بیست هزار تومنی به تعداد یک الی 5 عدد نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل نیز می توانید با واحد پشتیبانی به شماره: 88019574-021 (شنبه تا چهارشنبه - 9 الی 17) تماس حاصل بفرمایید.

چطور می توانیم شارژ ایرانسل را دریافت کنیم؟

برای خرید شارژ ایرانسل ابتدا باید وارد وب سایت می شارژ شوید و در بالای صفحه بر روی تب اول (خرید شارژ) کلیک کنید تا وارد صفحه جدیدی شوید، در این صفحه ابتدا باید شماره تلفن خود را در فیلد بالای صفحه وارد کنید و سپس اپراتور مربوطه خود را در بین اپراتور های ایرانسل، همراه اول ، رایتل و تالیا انتخاب کنید، سپس در فیلد مبلغ باید مبلغ شارژ مدنظر خودتان را از مبالغ هزار تا بیست هزار تومنی انتخاب کرده و در فیلد پایین آن تعداد کارت شارژ را مشخص کنید و در نهایت بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا وارد صفحه پرداخت شوید.

خرید شارژ همراه اول همراه اول

اگر در فرایند قبل و پس از خرید شارژ دچار مشکل شدیم باید چه اقدامی را انجام دهیم؟

جای هیچ نگرانی ای نیست و اگر شما در هنکام فرایند خرید دچار مشکل شدید می توانید با واحد پشتیبانی به شماره تماس 88019574-021 (شنبه تا چهارشنبه - 9 الی 17) متصل شوید و مشکل خود را بیان کنید تا همکاران ما بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن آن را رفع نمایند.

آموزش شارژ سیم کارت اعتباری ایرانسل پس از خرید

هنگامی که شما عزیزان اقدام به خرید کارت شارژ می کنید، از طرف ما کدی برای شما ارسال می شود که می توانید طبق فرمول زیر آن را وارد کرده تا سیم کارت خود را شارژ کنید. جهت شارژ کردن سیم کارت های اعتباری ایرانسل می توانید از کد زیر استفاده نمایید: # شماره رمز شارژ #*141* پس از وارد کردن حالت فوق دکمه سبز یا ok را بزنید.

نحوه استعلام موجودی سیم کارت ایرانسل

طبیعتا پس از مدتی استفاده از شارژ سیم کارت خود، قصد دارید بدانید که چه میزان از شارژ خریداری شما در حسابتان موجود است و این موضوع به مرور زمان به یکی از دغدغه های اصلی شما تبدیل خواهد شد. برای درک بهتر این موضوع می توانید کد دستوری #1*141* را شماره گیری کنید تا از موجودی حساب خودتان مطلع شوید.

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ