آسان‌ترین روش خرید شارژ
شماره
نوع شارژ
شارژ مستقیم
کارت شارژ
اپراتور
همراه اول
ایرانسل
رایتل
تالیا
مبلغ
تعداد
شور انگیز
پرداخت
فاکتور خرید شما
پرداخت
بازگشت

خرید شارژ

خرید شارژ ایرانسل، رایتل، همراه اول، تالیا

 برای خرید کارت شارژ می توانید به فروشگاه اینترنتی می شارژ مراجعه نمایید. رمز موجود در این کارت ها برای شارژ کردن و افزایش موجودی سیم کارت های مختلف لازم و ضروری می باشند.

خرید کارت شارژ از فروشگاه می شارژ

دارندگان سیم کارت های اعتباری برای شارژ کردن سیم کارت خود چند گزینه را می توانند مورد بررسی قرار دهند. خرید شارژ مستقیم و خرید کارت شارژ دو روش برای افزایش موجودی است. یکی از خدمات فروشگاه می شارژ که به فروش شارژ سیم کارت های تالیا، همراه اول، ایرانسل و رایتل می پردازد خرید کارت شارژ به صورت اینترنتی است. تفاوت مهمی میان شارژهای مستقیم و کارت شارژ وجود دارد که مسلماً دارندگان سیم کارت های اعتباری از آن مطلع هستند.

 با خرید شارژ مستقیم دیگر شما نیازی به وارد کردن کد نخواهید داشت و تنها با وارد کردن اطلاعات شماره خود می توانید سیم کارتتان را از طریق سایت می شارژ به راحتی و در چند ثانیه شارژ نمایید. این موضوع در رابطه با کارت های شارژ متفاوت است چرا که شما با خرید این کارت ها از کد های چند رقمی برخوردار می شوید که می بایست هر کدام از اپراتورهای ایرانسل، رایتل، تالیا و همراه اول به شارژ کردن سیم کارت خود از طریق کد دستوری اقدام کنید.

خرید کارت شارژ

خرید کارت شارژ برای اپراتورهای مختلف

سیم کارت های مختلفی امروزه در گوشی های همراه مورد استفاده قرار می گیرند که اغلب به دو صورت اعتباری و دائمی می باشند. سیم کارت های دائمی که تکلیفشان مشخص است و هر ماه قبض آن ها صادر می شود اما سیم کارت های اعتباری ایرانسل، رایتل، تالیا و همراه اول تنها با شارژ کردن آن ها قابل استفاده می باشند.

با خرید کارت شارژ از طریق سایت می شارژ می توانید سیم کارت خود را شارژ کنید. کد دستوری شارژ برای هر کدام از اپراتورهای ذکر شده متفاوت است که تنها برای همان اپراتور کارایی دارد. به عنوان مثال کد دستوری #کد رمز ۱۲ یا ۱۶ رقمی*۱۴۱* برای شارژ کردن سیم کارت های ایرانسل مورد استفاده قرار می گیرد که رمز را می بایست با خرید کارت شارژ وارد کنید.

 

 

 

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ