آسان‌ترین روش خرید شارژ
شماره
نوع شارژ
شارژ مستقیم
کارت شارژ
اپراتور
همراه اول
ایرانسل
رایتل
تالیا
مبلغ
تعداد
شور انگیز
پرداخت
فاکتور خرید شما
پرداخت
بازگشت

خرید کارت شارژ

خرید شارژ ایرانسل، رایتل، همراه اول، تالیا

 برای خرید کارت شارژ می توانید به فروشگاه اینترنتی می شارژ مراجعه نمایید. رمز موجود در این کارت ها برای شارژ کردن و اف سیم کارت های مختلف لازم و ضروری می باشند.

خرید کارت شارژ از فروشگاه می شارژ

دارندگان سیم کارت های اعتباری برای شارژ کردن سیم کارت خود چند گزینه را می توانند مورد بررسی قرار دهند. خرید شارژ مستقیم و خرید کارت شارژ دو روش برای افزایش موجودی است. یکی از خدمات فروشگاه می شارژ که به فروش شارژ سیم کارت های تالیا، همراه اول، ایرانسل و رایتل می پردازد خرید کارت شارژ به صورت اینترنتی است. تفاوت مهمی میان شارژهای مستقیم و کارت شارژ وجود دارد که مسلماً دارندگان سیم کارت های اعتباری از آن مطلع هستند.

 با خرید شارژ مستقیم دیگر شما نیازی به وارد کردن کد نخواهید داشت و تنها با وارد کردن اطلاعات شماره خود می توانید سیم کارتتان را از طریق سایت می شارژ به راحتی و در چند ثانیه شارژ نمایید. این موضوع در رابطه با کارت های شارژ متفاوت است چرا که شما با خرید این کارت ها از کد های چند رقمی برخوردار می شوید که می بایست هر کدام از اپراتورهای ایرانسل، رایتل، تالیا و همراه اول به شارژ کردن سیم کارت خود از طریق کد دستوری اقدام کنید.

خرید کارت شارژ

خرید کارت شارژ برای اپراتورهای مختلف

سیم کارت های مختلفی امروزه در گوشی های همراه مورد استفاده قرار می گیرند که اغلب به دو صورت اعتباری و دائمی می باشند. سیم کارت های دائمی که تکلیفشان مشخص است و هر ماه قبض آن ها صادر می شود اما سیم کارت های اعتباری ایرانسل، رایتل، تالیا و همراه اول تنها با شارژ کردن آن ها قابل استفاده می باشند.

با خرید کارت شارژ از طریق سایت می شارژ می توانید سیم کارت خود را شارژ کنید. کد دستوری شارژ برای هر کدام از اپراتورهای ذکر شده متفاوت است که تنها برای همان اپراتور کارایی دارد. به عنوان مثال کد دستوری #کد رمز ۱۲ یا ۱۶ رقمی*۱۴۱* برای شارژ کردن سیم کارت های ایرانسل مورد استفاده قرار می گیرد که رمز را می بایست با خرید کارت شارژ وارد کنید.

خرید کارت شارژ همراه اول و نحوه شارژ آن

خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب (ملت، ملی، تجارت، سپه، صادرات و ...)

شرکت همراه اول به عنوان دومین شرکت اقدام به فروش کارت شارژ نمود. کد شارژ همراه اول یک کد 15 رقمی است که بلافاصله پس از پرداخت وج ملبغ شارژ در اختیار مشتری قرار میگیرد. به روشهای مختلف میتوان اقدام به خرید کارت شارژ نمود که خرید شارژ همراه اول از وبسایت می شارژ و اپلیکیشن می شارژ از راحتترین روشها می باشد برای ان منظور وارد وبسایت می شارژ شوید. و وارد قسمت خرید شارژ شوید. سپس مبلغ مورد نظر را انتخاب نموده و با وارد کردن شماره تلفن خود با کلیک کردن بر روی گزینه پرداخت وارد صفحه بانک شده و مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.

خرید کارت شارژ همراه اول

نحوه وارد کردن کد شارژ همراه اول از طریق USSD

برای شارژ همراه اول میتوان پس از خرید کارت شارژ از روشهای مرسوم، کد شارژ را بوسیله روش USSD وارد و سیم کارت خود را شارژ نمایید. وعلاوه بر آن از بسته‌های اینترنت همراه اول جهت استفاده از خدمات اینترنتی استفاده نمود.

جهت شارژ سیم کارت همراه اول خود می توانید با استفاده از کد #رمز شارژ 15 رقمی#*140* سیم کارت خود را شارژ کنید. جهت انجام این کار اول دکمه ستاره، بعد کد 140 و سپس ستاره-مربع را وارد کنید. اکنون شماره سریال 15 رقمی شارژ که پس از خرید کارت شارژ دریافت نموده اید را وارد کرده و در آخر مربع را لمس کنید و با کلیک بر روی دکمه تماس یا OK کد USSD جهت شارژ سیم کارت همراه اول را اجرا نمایید. چند ثانیه صبر کنید سپس میبینید که سیم کارت شما شارژ خواهد شد.

نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

بعد از اینکه سیمکارت همراه اول را شارژ کردید برای اینکه از باقیمانده اعتبار شارژ خودتان مطلع شوید، کافی است کد دستوری #11*140* را از طریق سیم کارت همراه اول خود شماره گیری کنید و چند لحظه صبر کنید تا اعتبار شما روی صفحه نمایش ظاهر شود. و یا میتوانید با شماره گیری 9990 یا 444 از طریق سیمکارت همراه اول خود یا تماس با شماره تلفن 09129990 با وارد شدن به سیستم پشتیبانی همراه اول توسط شماره‌ای که از آن استفاده می‌کنید از باقیمانده اعتبار با استفاده از سیستم گویا آگاه شوید.

نحوه خرید کارت شارژ ایرانسل

خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب (ملت، ملی، تجارت، سپه، صادرات و ...)

درباره شرکت ایرانسل

شرکت ایرانسل در آذر ماه 1384 موفق به اخذ پروانه شبکه خدمات ارتباطات سیار (جی اس ام) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شد. این مجوز جهت پوشش جغرافیایی کل کشور به ایرانسل داده شد. ایرانسل توانست در مدت کوتاهی در کل کشور شبکه پیشرفته GSM .خود را توسعه دهد. از جمله خدمات شرکت ایرانسل ارائه بسته های اینترنت پرسرعت و اینترنت وایمکس ایرانسل می باشد

چطور شارژ ایرانسل بخریم؟

روشهای متنوعی برای خرید شارژ ایرانسل وجود دارد که از آن جمله خرید از وبسایت می شارژ می باشد. برای این منظور ابتدا به سایت می شارژ به آدرس https://me-charge.ir مراجعه کنید . سپس برای خرید کارت شارژ ایرانسل از منوی های بالای صفحه، گزینه خرید شارژ را انتخاب نموده در منوی پیش رو شماره همراه خود را وارد کنید، سپس مبلغ شارژ مورد نظر را انتخاب نموده و با کلیک بر روی گزینه پرداخت وارد صفحه بانک شوید و مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید. پس از انجام عملیات پرداخت سریال شارژ ایرانسل را بلافاصله دریافت خواهید کرد. خرید کارت شارژ ایرانسل راه بعدی جهت خرید کارت شارژ اپلیکیشن خرید شارژ می شارژ میباشد . شما عزیزان می توانید با نصب اپلیکیشن خرید شارژ و پرداخت قبوض می شارژ براحتی شارژ مورد نظر را خریداری نمایید. یا راه بعدی خرید از سایت ایرانسل و از طریق این لینک می باشد.


نحوه وارد کردن کد شارژ ایرانسل

جهت شارژ سیم کارت ایرانسل فقط کافی است با استفاده از کد #رمز شارژ 16 یا 12 رقمی*141* سیم کارت خود را شارژ کنید. جهت انجام این عملیات اول دکمه ستاره، بعد کد 141 و بعد از آن دوباره ستاره را وارد کنید. حال شماره سریال 16 رقمی یا 12 رقمی شارژ خریداری شده خود را وارد کرده و در آخر مربع را کلیک کنید و با زدن دکمه تماس یا OK کد USSD برای شارژ کردن سیم کارت ایرانسل را اجرا کنید. چند لحظه منتظر بمانید خواهید دید که سیم کارت شما چنانچه شماره سریال را درست وارد کرده باشید شارژ خواهد شد.

استعلام باقیمانده شارژ ایرانسل

در این مرحله برای اینکه از باقیمانده اعتبار  و یا از شارژ سیم کارت ایرانسل خود آگاه شوید، لازم است کد دستوری #1*141* را از طریق سیم کارت ایرانسل خود شماره گیری کرده و چند ثانیه صبر کنید تا اعتبار شما نمایش داده شود.

آموزش خرید کارت شارژ رایتل و نحوه شارژ آن

خرید اینترنتی کارت شارژ همراه اول با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب (ملت، ملی، تجارت، سپه، صادرات و ...)
خرید شارژ رایتل

در مورد شرکت رایتل

شرکت رایتل در سال 1386 به منظور فعالیت در حوزه فن آوري نوین اطلاعات و ارتباطات کار خود را آغاز کرد. و در این مدت خدماتی در زمینه تکنولوژی کارت های هوشمند، پورتال های سازمانی، خدمات انتقال اطلاعات و فراهم نمودن سخت افزار ارائه کرد. رایتل در سال 89 پروانه اپراتور سوم تلفن همراه را اخذ نمود. یکی از مهمترین شرکتهای سرمایه گذار در رایتل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی میباشد.

چگونه شارژ رایتل خریداری کنیم؟

جهت خرید شارژ رایتل به صورت مستقیم و یا به صورت کارت شارژ همانند خرید شارژ برای سیمکارتهای همراه اول و ایرانسل می توانید از طریق وبسایت می شارژ اقدام به خرید نمایید. برای این منظور ابتدا وارد وبسایت می شارژ شوید. وارد تب خرید شارژ یا شارژ مستقیم شوید. ابتدا شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. مبلغ شارژ مورد نظر را انتخاب نمایید، اپراتور رایتل را انتخاب نمایید و پس از انتخاب گزینه خرید وارد صفحه بانک شوید و مبلغ شارژ را پرداخت نمایید.پس از پرداخت، شماره سریال کارت شارژ فورا برای شما نمایش داده خواهد شد. راه دیگر جهت خرید کارت شارژ رایتل از طریق اپلیکیشن می شارژ می باشد. برای این منظور اپلیکیشن می شارژ را نصب نمایید. گزینه شارژ مستقیم یا کارت شارژ را انتخاب نمایید .. اپراتور رایتل را انتخاب نمایید، مبلغ شارژ را انتخاب کنید در مرحله پرداخت میتوانید علاوه بر پرداخت اینترنتی از طریق درگاه USSD و بصورت بدون اینترنت مبلغ را پرداخت نمایید.

نرم افزار خرید شارژ

طریقه وارد کردن کد شارژ رایتل

جهت شارژ سیم کارت ایرانسل فقط کافی است با استفاده از کد #رمز شارژ 16 *141* سیم کارت خود را شارژ کنید. جهت انجام این عملیات اول دکمه ستاره، بعد کد 141 و بعد از آن دوباره ستاره را وارد کنید. حال شماره سریال 16 رقمی شارژ خریداری شده خود را وارد کرده و در آخر مربع را کلیک کنید و با زدن دکمه تماس یا OK کد USSD برای شارژ کردن سیم کارت ایرانسل را اجرا کنید. چند لحظه منتظر بمانید خواهید دید که سیم کارت شما چنانچه شماره سریال را درست وارد کرده باشید شارژ خواهد شد.

استعلام باقیمانده شارژ رایتل

وقتی که سیم کارت خود را شارژ کردید اکنون برای مطلع شدن از میزان اعتبار و باقیمانده شارژ رایتل، کافی است کد دستوری #140* را از طریق سیم کارت رایتل خود شماره گیری کرده و چند ثا نیه صبر کنید تا اعتبار شما نمایش داده شود.

 

 

 

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ