خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل ، همراه اول ، رایتل

بسته های ساعتی، روزانه، ماهانه
اینترنت ایرانسل
اینترنت همراه اول
اینترنت رایتل

خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل: بسته های ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه، شگفت انگیز و ثابت

همه
ساعتی
روزانه
هفتگی
ماهانه
شگفت انگیز
ثابت
در حال دریافت اطلاعات

درحال دریافت اطلاعات...

خرید آنلاین بسته‌های همراه اول، برای خود و دیگران: بسته‌های روزانه، هفتگی و ماهانه

همه
روزانه
هفتگی
ماهانه
در حال دریافت اطلاعات

درحال دریافت اطلاعات...

خرید آنلاین بسته‌های رایتل، برای خود و دیگران: بسته‌های روزانه، هفتگی و ماهانه

همه
روزانه
هفتگی
ماهانه
در حال دریافت اطلاعات

درحال دریافت اطلاعات...

نوع بسته:
قیمت:
درگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
خرید با کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد.

1

بسته های اینترنت ایرانسل

ایرانسل

برای خرید بسته های ایرانسل می توانید به سایت می شارژ مراجعه کنید. تنوع در این بسته ها بالا است و تنها با انتخاب گزینه مورد نیاز می توانید مراحل خرید را با پرداخت هزینه آنها به اتمام برسانید.

خرید بسته های اینترنتی ایرانسل از سایت می شارژ

بسته های اینترنتی امروزه از طرفداران و البته مصرف کنندگان بسیاری برخوردار هستند چرا که اغلب کاربران امورات مربوط به کار و فعالیت روزانه خود را از طریق اتصال به فضای مجازی با استفاده از این بسته ها به انجام می رسانند. برای خرید بسته های اینترنتی ایرانسل راه حل های مختلفی پیش روی شما است، که یکی از مناسب ترین آنها مراجعه به سایت های اینترنتی است که این خدمات را در اختیار کاربران قرار می دهند.

 سایت می شارژ با آدرس me-charge.ir یکی از آنها محسوب می شود که دارای بخش های مختلفی است. خرید بسته های اینترنتی ایرانسل یکی از این موارد محسوب می شود که کاربران آن می توانند از طریق سایت می شارژ به خرید آن اقدام کنند. تنوع در خرید بسته های ایرانسل در این سایت بسیار بالا می باشد که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

بسته های اینترنت

تنوع بسته های ایرانسل در سایت می شارژ

همان طور که در بخش قبلی نیز عنوان کردیم سایت می شارژ دارای خدمات متنوعی است که یکی از مهمترین آنها خرید بسته های ایرانسل می باشد. تنوع در این بسته ها بسیار بالا است که بر اساس نیاز می توانید گزینه مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید. بسته های مختلف ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه، شگفت انگیز و همچنین ثابت را می توانید از طریق سایت اینترنتی می شارژ در کمترین زمان ممکن تنها با چند کلیک ساده خریداری نمایید.

تنها کافیست وارد بخش خرید بسته های اینترنتی در این سایت شوید و در قسمت اپراتورها گزینه ایرانسل را انتخاب کنید. بر اساس نیاز خود می توانید بسته های ساعتی یا ثابت را در قسمت راست انتخاب کنید و بر اساس گزینه های تعیین شده به خرید این بسته ها اقدام کنید. شما عزیزان به راحتی می توانید با خرید بسته های نامحدود ایرانسل از می شارژ در هر زمانی به اینترنت متصل شوید.

2

بسته های اینترنت همراه اول

همراه اول

از جمله خدمات وب سایت می شارژ خرید بسته های اینترنت همراه اول می باشد. برای خرید بسته اینترنت ابتدا وارد سایت می شارژ شوید.

در پنجره باز شده سه گزینه اینترنت ایرانسل ، اینترنت همراه اول و اینترنت رایتل را مشاهده می نمایید.


بسته اینترنت همراه اول

این گزینه ها شامل اینترنت روزانه همراه اول، اینترنت هفتگی همراه اول ، اینترنت ماهانه همراه اول می باشد . با کلیک بر روی هر کدام از گزینه ها میتوانید قیمت و مشخصات بسته مورد نظر را مشاهده کنید .پس از انتخاب بسته اینترنت مورد نظر با کلیک بر روی گزینه خرید منویی باز شده که با وارد کردن شماره تلفن مورد نظر می توانید بسته اینترنت همراه اول را به صورت مستقیم شارژ کنید.

خرید بسته اینترنت همراه اول از طریق اپلیکیشن می شارژ


اپلیکیشن می شارژ

از دیگر روشهای خرید بسته های اینترنت اپلیکیشن می شارژ می باشد. برای این منظور اپلیکیشن می شارژ را از طریق سایت می شارژ به صورت مستقیم و یا از طریق کافه بازار دانلود کنید.

سپس وارد صفحه بسته اینترنت شوید و بسته های اینترنت مورد نظر را انتخاب نمایید. از سه گزینه همراه اول ، ایرانسل و رایتل یکی را انتخاب نمایید . یکی از مزایای خرید بسته اینترنت همراه اول از اپلیکیشن ، تنوع بسته ها می باشد که این بسته هابه صورت بسته یک روزه؛ هفتگی ، یک ماهه ، دو ماهه ، سه ماهه ، چهار ماهه ، شش ماهه و یک ساله میباشد.. کاربران عزیز میتوانند این بسته ها را بصورت مستقیم و بدون اینترنت خریداری نمایند.

قیمت:
درگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ