طرح 5+55 همراه اول ویژه ماه مبارک رمضان

امسال هم همراه اول مثل سالهای گذشته با فرارسیدن ماه مبارک رمضان برای مشتریان خود طرحی تشویقی ارائه داده است که در آن کاربران با برقرارکردن 5 دقیقه تماس، 55 دقیقه ادامه تماس را بصورت رایگان داشته بانشد. براساس گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به پاس استقبال خوبی که مشترکین همراه اول در سال‌های گذشته از طرح 5+55 داشته‌اند، این طرح نیز مانند سالهای گذشته در ماه رمضان اجرا خواهد شد.

طرح 5+55 ویژه ماه مبارک رمضان

این طرح تشویقی در طول ماه مبارک رمضان برای صاحبان سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی همراه اول قابل استفاده می باشد. برای این منظور صاحبان سیم کارتهای اعتباری و دائمی همراه اول می‌توانند با ثبت نام رایگان، در طول 24 ساعت شبانه روز در هر تماسی که در درون شبکه همراه اول برقرار می‌شود، پس از سپری شدن 5 دقیقه از شروع مکالمه طبق تعرفه، ادامه مکالمه خود را تا سقف 55 دقیقه به صورت رایگان برقرار کنند. با توجه به آنچه که شرکت همراه اول اعلام کرده است مکالمه‌های مشترکین پس ازگذشت شصت دقیقه بصورت خودکار قطع خواهد شد و مجددا با تکرار شرایط فوق تماس آنها از دقیقه 5 به بعد بصورت رایگان خواهد بود.

این طرح از تاریخ ۹۸/۰۲/۱۶ تا پایان روز ۹۸/۰۳/۱۴ ادامه خواهد داشت. البته به این نکته مهم توجه کنید که طرح تشویقی همراه اول تنها شامل مکالمات داخلی همراه اول میباشد و شامل مکالمات خارج از شبکه، رومینگ بین‌الملل و تماس با سایر اپراتورها و رومینگ داخلی نمی شود

TarheRamezan98

چگونه طرح 5+55 همراه اول فعال کنیم؟

1- مشترکین همراه اول می‌توانند از 16 اردیبهشت با ارسال عدد 1 (به زبان انگلیسی) به شماره 8055 این طرح را فعال کنند.

2- یا با وارد کردن کد دستوری ستاره 10 ستاره 421 مربع (*10*421#) نیز می‌توان این طرح را فعال کرد.

TarheRamezan98

  نحوه خرید شارژ همراه اول از سایت اینترنتی می شارژ

سایت اینترنتی می شارژ برای هر کدام از خدمات خود بخشی را برنامه ریزی و در صفحه نخست جای داده است. برای خرید شارژ سیم کارت های همراه اول پس از ورود به صفحه نخست با کلیک بخش خرید شارژ می توانید دسترسی سریع به صفحه مورد نظر داشته باشید.

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ