1

خرید بسته های اینترنت از می شارژ

بسته اینترنت

اگر به دنبال خرید بسته اینترنت همراه اول با کیفیت و قیمتی بسیار مناسب می گردید، ما به شما عزیزان وب سایت می شارژ را معرفی می کنیم. در این فروشگاه شما می توانید اقدام به خرید انواع شارژ (ایرانسل - همراه اول - رایتل - تانیا)، شارژ وایمکس، پرداخت قبوض (آب، تلفن، گاز و برقخرید گیفت کارت های گوگل پلی و همچنین آیتونز، خرید آنتی ویروس های مختلف و خرید بسته های اینترنت کنید.

چه نوع بسته هایی بر روی وب سایت می شارژ قابل خرید هستند

در ابتدا وارد قسمت خرید بسته های اینترنت شوید و در وسط صفحه از بین سه اپراتور ایرانسل - همراه اول و رایتل،بر روی اپراتور همراه اول کلیک کنید تا خدمات این مجموعه برای شما به نمایش گذاشته شود. بسته های اینترنت این اپراتور به سه قسمت روزانه، هفتگی و ماهانه تقسیم بندی می شود که می توانید بنا به نیاز خود یکی از این بسته ها را انتخاب کنید تا مقدار حجم آن + قیمت آن برای شما نمایان شود.

بسته های اینترنت

بسته های اینترنت همراه اول با نام سرویس اینترنت پر سرعت نوترینو به مشترکان این اپراتور ارائه می‌شود. نوترینو، نام تجاری و ثبت شده‌ سرویس اینترنت نسل سوم (3G)، نسل چهارم (4G) و نسل چهار و نیم (4.5G) اپراتور همراه اول است و مزایای زیادی نسبت به نسل قبلی اینترنت دارد. تکنولوژی نسل‌های گذشته اینترنت مانند 2G، مبتنی بر سرویس مکالمه بود، اما در نوترینو تکنولوژی مبتنی بر سرویس انتقال دیتا است و امکان استفاده از اینترنت با سرعت بالا و ارتباطات چند رسانه‌ای را فراهم می‌کند.

اطلاع از وضعیت بسته های اینترنت شرکت همراه اول

هنگامی که اقدام به خرید انواع بسته های اینترنتی شرکت همراه اول کنید، حتما یکی از دغذغه های شما بررسی مداوم اعتبار مانده بسته شما است، برای مطلع شدن از باقی مانده حجم خود می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

با شماره گیری ستاره 10، ستاره 320،مربع (#320*10*)
با شماره گیری ستاره 100، ستاره 0،مربع (#0*100*)
ارسال عدد ۳۲۰ لاتين به سامانه جامع پیامکی 10
ارسال عدد ۰ لاتين به سامانه پیامکی ۸۰۸۰

معرفی بسته های اینترنتی شرکت همراه اول

بسته های آلفا

بسته های آلفا بسته های اینترنتی هستند که با ارائه سرعت پایه، اینترنتی مطمئن و ارزان قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. افرادی که تمایل دارند همیشه به اینترنت متصل باشند و پیام های اینترنتی و پست الکترونیکی خود را به سرعت پاسخ دهند و در عین حال هزینه بالایی بابت این کار نپردازند می توانند از آلفا استفاده کنند. سرعت این بسته ها تا۱۹۶Kbps است.

بسته های آلفا +

بسته های آلفا+ بسته های پرسرعت نوترینو هستند. این بسته ها با سرعتی بالا امکان استفاده تخصصی و حرفه ای را از اینترنت نسل سوم و چهارم ممکن می سازند. افرادی که فایل های حجیم ارسال و یا دریافت می کنند، مکالمه های صوتی و یا ویدیویی در بستر اینترنت انجام می دهند، از برنامه های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می کنند و یا تمایل به داشتن اینترنت با سرعت بالا را دارند می توانند از بسته­ های آلفا+ استفاده کنند. سرعت این بسته ها تا ۸Mbps است.

خرید بسته های اینترنت ایرانسل

در وبسایت می شارژ در صفحه بسته اینترنت شما میتوانید انواع بسته های اینترنت ایرانسل را مشاهده و اقدام به خرید نمایید. برای این منظور ابتدا وارد صفحه خرید بسته اینترنتی شوید سپس منوی اینترنت ایرانسل را انتخاب نمایید. شما در این قسمت انواع بسته های اینترنت ایرانسل را مشاهده میکنید . این بسته ها شامل بسته های ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه، شگفت انگیز، ثابت می باشد. شما پس از انتخاب بسته مورد نظر گزینه خرید را کلیک نمایید در مرحله بعد شماره خود را وارد کنید و با کلیک بر روی درگاه مورد نظر و گزینه پرداخت وارد صفحه بانک شده و بسته خود را شارژ نمایید.

بسته های اینترنت

خرید بسته های اینترنت رایتل

در وبسایت می شارژ علاوه بر خدمات مفید که در بالا ذکر شد شما عزیزان براحتی میتوانید انواع بسته های اینترنت رایتل را خریداری نمایید. برای این منظور ابتدا وارد صفحه بسته اینترنت شوید. سپس گزینه اینترنت رایتل را انتخاب کنید . شما در این قسمت بسته های متنوع رایتل را مشاهده میکنید این بسته ها شامل روزانه، هفتگی ، و ماهانه میشود. شما پس از انتخاب بسته مورد نظر گزینه خرید را انتخاب نمایید در منوی بعد شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید و پس از انتخاب درگاه بانک وارد صفحه بانک شده و بسته اینترنت خود را شارژ نمایید.

بسته های اینترنت

جمع بندی

امروزه استفاده از اینترنت یک نیاز ضروری و مداوم در هر فردی است و همواره نیاز به تمدید و خرید بسته های متنوع و مختلف اینترنتی هستیم، وب سایت می شارژ یک وب سایت خدماتی - فروشگاهی می باشد که در آن می توانید اقدام به خرید بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل نمایید. بسته های اینترنتی همراه اول در دو نوع آلفا و آلفا + عرضه می شود که بسته آلفا برای افرادی مناسب است که می خواهند با هزینه کمتری، پاسخ گوی پیام های خود باشند. بسته آلفا + دارای سرعت بسیار زیادی بوده و می تواند برای افرادی مناسب باشد که می خواهند فایل های حجیم را ارسال یا دریافت کنند و یا مکالمات صوتی و تصویری انجام دهند. همچنین میتوانید براحتی انواع بسته های اینترنت ایرانسل و بسته های اینترنت رایتل را برای خود و عزیزانتان خریداری نمایید.

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ