1

نرم افزار اندرویدی خرید شارژ - خرید شارژ بدون اینترنت

معرفی نرم افزار می شارژ

از جمله نرم افزارهای مناسب جهت تراکنش گوناگونی مانند پرداخت قبوض، جریمه و خرید شارژ اپلیکیشن اندرویدی می شارژ می باشد که برای افرادی که دارای تلفن های همراه هوشمند می باشند بسیار کاربردی و مناسب است. با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی به راحتی بدون اتصال به اینترنت به صورت آفلاین می توانید بسته های اینترنتی ایرانسل را خریداری کنید و اقدام به دانلود و خرید آنتی ویروس های جدید نمایید.

 اپلیکیشن اندرویدی می شارژ دارای خدمات متنوعی است که از امتیازات این نرم افزار به شمار می روند. برای دانلود این نرم افزار به کافه بازار مراجعه کرده و از طریق کافه بازار اقدام به نصب آن نمایید. با اپلیکیشن می شارژ دیگر نگران پرداخت قبض آب و برق و همچنین خلافی خودرو خود نباشید با چند کلیک در منزل یا محل کار به راحتی از طریق این نرم افزار می توانید این موارد را پرداخت کنید. در ادامه با سایت me-charge.ir همراه باشید تا بیشتر با خدمات این اپلیکیشن آشنا شوید.

نرم افزار خرید شارژ

خرید کارت شارژ

خرید کارت شارژ یکی از قابلیت های اپلیکیشن می شارژ می باشد. پس از انتخاب گزینه کارت شارژ از صفحه اصلی وارد صفحه کارت شارژ می شوید. بعد باانتخاب یکی از اپراتورهای مورد نظر مبلغ مورد نظر را انتخاب نمایید سپس جهت پرداخت مبلغ مورد نظر یکی از گزینه های پرداخت موبایلی، بدون اینترنت، یا پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید.

نرم افزار خرید شارژ

خرید شارژ مستقیم

خرید شارژ مستقیم یکی از قابلیت های کاربردی این اپلیکیشن می باشد. با کمک این قابلیت میتوانید سیکارت مورد نظر را بدون وارد کردن کد شارژ براحتی شارژ نمایید.

برای این منظور بر روی گزینه شارژ مستقیم بر روی صفحه اصلی کلیک کنید. سپس در صفحه ایی که باز می شود یکی از اپراتورهای همراه اول، ایرنسل ، یا رایتل را انتخاب کنید. در مرحله بعد شماره تلفن مورد نظر را وارد کنید. سپس مبلغ را انتخاب نمایید در مرحله آخر جهت پرداخت مبلغ می توانید یکی از گزینه های پرداخت موبایلی، بدون اینترنت یا پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید. در پایان پس از موفقیت آمیز بود عملیات خرید گزارش خرید شارژ برای شما نمایش داده می شود.

نرم افزار خرید شارژ

پرداخت قبوض با اپلیکیشن اندرویدی می شارژ

اپلیکیشن اندرویدی می شارژ یک نرم افزار عالی و ایده آل با خدمات گوناگون است که یکی از مهم ترین آن ها پرداخت قبوض می باشد. شما با دانلود و نصب این اپلیکیشن که لینک آن در بخش قبلی برای شما عنوان شده می توانید قبوض آب، برق، گاز، تلفن های ثابت و همراه خود را به راحتی پرداخت کنید، همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید عوارض شهرداری را نیز به موقع و در کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین یا آفلاین پرداخت نمایید.

نرم افزار خرید شارژ

 عزیزانی که دارای سیم کارت های دائمی همراه اول می باشند برای استعلام قبض خود می توانند به صورت آنلاین از نرم افزار اندرویدی خرید شارژ استفاده نمایند. برای اینکه بتوانید اطلاعات قبض خود را با سرعت بالایی وارد کنید می توانید از این نرم افزار که به سیستم بارکد خوان مجهز شده است استفاده نمایید. پس از پرداخت قبوض مختلف خود می توانید اطلاعات مورد نظر را با استفاده از اپلیکیشن می شارژ ذخیره کنید.

در قسمت پرداخت قبوض، در آپدیت جدید این برنامه قابلیت پرداخت جریمه راهنمایی و رانندگی قرار داده شده است. شما با کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه ای میشوید که دو گزینه اسکن قبض و استعلام خلافی خودرو وجود دارد که چنانچه قبض شما دارای بارکد باشد توسط گزینه اسکن قبض با حس بارکد قبض توسط بارکد خوان گوشی میتوانید براحتی شناسه قبض و پرداخت خود را وارد کنید.

نرم افزار خرید شارژ

در قسمت استعلام خلافی خودرو با وارد کردن شماره 8 رقمی درج شده در پشت کارت خودرو و سپس با وارد کردن متن درون تصویر امنیتی می توانید کلیه جرایم خود را باجزییات محل ، تاریخ و مبلغ مشاهده نمایید. البته کاربران گرامی توجه کنند چنانچه با آی پی غیر از ایران وارد اپلیکیشن شوند تصویر امنیتی برای شما قابل مشاهده نخواهد بود.

نرم افزار خرید شارژ نرم افزار خرید شارژ

برای پرداخت جرایمی که مشاهده می کنید با کلیک بر روی هر کدام از جرایم شنسه قبض و پرداخت جریمه در قسمت مربوطه وارد شده و در مرحله پرداخت می توانید براحتی جریمه را پرداخت نمایید

نرم افزار خرید شارژ می شارژ

خرید شارژ و بسته های اینترنت

با نصب اپلیکیشن اندرویدی خرید شارژ در کنار پرداخت قبوض می توانید به صورت آنلاین و همچنین آفلاین به خرید شارژ و بسته های اینترنتی اقدام کنید. امروزه کاربران و مصرف کنندگان بسته های اینترنتی ایرانسل افزایش یافته اند و به صورت روزانه و بیست و چهارساعته از طریق این بسته ها به اینترنت و فضای مجازی متصل می شوند.

با اپلیکیشن اندرویدی می شارژ در زمان اتمام موجودی بسته، دیگر جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود چرا که به راحتی در هر زمان و مکانی می توان به خرید بسته های ایرانسل، همراه اول و رایتل اقدام نمود. با کمک اپلیکیشن می شارژ در بخش خرید بسته های اینترنت شما می توانید انواع بسته های اینترنت از قبیل ساعتی ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه و یک ساله را باتوجه به نیاز خود خریداری کنید.

نرم افزار خرید شارژ می شارژ نرم افزار خرید شارژ می شارژنرم افزار خرید شارژ می شارژ

خرید لایسنس آنتی ویروس

با نصب اپلیکیشن اندرویدی می شارژ در کنار برخورداری از خدماتی همچون پرداخت قبوض، خرید شارژ و همچنین بسته های اینترنتی ایرانسل می توانید به خرید آنتی ویروس های به روز شده نیز اقدام کنید. شما کاربران عزیز با نصب این نرم افزار می توانید اطلاعات تماس را یک بار برای همیشه از طریق آن دریافت نمایید.

نرم افزار خرید شارژ می شارژ

خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت از دیگر خدمات اپلیکیشن می شارژ می باشد. در این قسمت شما میتوانید گیفت کارت های گوگل پلی، آیتیونز، آمازون، ایکس باکس و یا دیگر گیفت کارتها را خریداری کنید.

نرم افزار خرید شارژ می شارژ

خدمات اپراتورها

در بخش خدمات اپراتورها میتوانید خدمات اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل را مشاهده کنید. این خدمات شامل انتقال مکالمه، پیام گیر صوتی، انتقال اعتبار، آوای انتظار و خدمات متنوع دیگر می باشد.

نرم افزار خرید شارژ می شارژنرم افزار خرید شارژ می شارژنرم افزار خرید شارژ می شارژ

گزارشات

در قسمت گزارشات شما می توانید کلیه گزارشات خرید های انجام شده در بخشهای مختلف را مشاهده کنید. مانند گزارشات خرید شارژ مستقیم، خرید کارت شارژ، پرداخت قبوض، خرید بسته های اینترنت،،گیفت کارت و آنتی ویروس می باشد.

نرم افزار خرید شارژ می شارژ

در قسمت منوی بالا در سمت راست می توانید ، در بخش تنظیمات شماره مورد نظر خود را وارد کنید. در بخش پرسش های متداول سوالات موجود در مورد نرم افزار را مشاهده کنید. در قسمت باقیمانده شارژ کدهای اپراتورهای مختلف جهت موجودی گیری از سیمکارت خود را میتوانید مشاهده کنید. در بخش درباره ما می توانید نسخه نرم افزار نصب شده را مشاهده کنید. همچنین چنانچه مشکلی در خرید خود داشتید با شماره 02188019574 تماس بگیرید.

مزایای اپلیکیشن می شارژ برای خرید شارژهای مختلف

 اپلیکیشن می شارژ که برای خرید شارژهای مختلف سریعترین و در عین حال به صرفه ترین روش شناخته می شود دارای مزایای بسیاری است که در این بخش به چند مورد از آنها خواهیم پرداخت.

 • خرید آسان و سریع شارژهای ایرانسل، تالیا، همراه اول و رایتل
 • امکان شارژ سیم کارت دوستان و آشنایان تنها با وارد کردن شماره آنها
 • انتخاب گزینه مناسب برای خرید شارژ مستقیم و شگفت انگیز ایرانسل
 • خرید سریع شارژ وایمکس ایرانسل
 • امکان پرداخت قبوض سیم کارت های دائمی
 • امکان استعلام خلافی خودرو و پرداخت قبض خلافی
 • امکان وارد کردن رمز شارژ خریداری شده فقط با یک کلیک
 • امکان خرید شارژ اتوماتیک (تاپ آپ)
 • امکان خرید گیفت کارت ، آیتونز، مایکروسافت
 • امکان خرید لایسنس آنتی ویروس
 • امکان خرید انواع بسته های اینترنت ایرانسل، همراه اول، رایتل
 • امکان پرداخت کلیه قبوض آب، برق، گاز، عوارض شهرداری، تلفن ثابت، تلفن همراه،
 • مجهز به سیستم بارکدخوان جهت ورود اطلاعات سریع قبض
 • امکان استعلام آنلاین قبض سیم کارت دائمی همراه اول
 • ذخیره اطلاعات شارژهای خریداری شده و قبض های پرداخت شده
 • پرداخت وجه از طریق درگاه های بانکی مختلف
 • امکان اشتراک گذاری اپلیکیشن از داخل آن

با توجه به موارد ذکر شده می توان عنوان کرد که نصب اپلیکیشن می شارژ بر روی گوشی های هوشمند یک راهکار مناسب و ایده آل است که به همه کاربران عزیز این مهم را پیشنهاد می کنیم. شما عزیزان را به استفاده از خدمات مختلف سایت می شارژ سفارش می کنیم.

حجم3 مگابایت


دانلود نرم افزار خرید شارژ و پرداخت قبوض به صورت مستقیم دانلود نرم افزار خرید شارژ و پرداخت قبوض از بازار

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ