خرید شارژ همراه اول از سایت اینترنتی می شارژ

سایت اینترنتی می شارژاین امکان را برای کاربران همراه اول فراهم کرده است تا شارژ خود را از آن خریداری کنند. سایت اینترنتی می شارژ دارای خدمات متنوعی است.

برای خرید شارژ سیم کارت های اعتباری همراه اول می بایست وارد بخش خرید شارژ مستقیم در سایت اینترنتی می شارژ شوید. پس از وارد کردن شماره خود می توانید هزینه تعیین شده را با انتخاب یکی از درگاهها پرداخت نمایید .

خرید شارژ همراه اول از سایت اینترنتی می شارژ

سایت اینترنتی می شارژ یک فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع شارژهای ایرانسل، همراه اول، رایتل و همچنین تالیا می باشد که علاوه بر خرید شارژ از خدمات و امکانات اینترنتی متنوع دیگری نیز برخوردار است. اگر از دارندگان سیم کارت های اعتباری همراه اول هستید برای شارژ سیم کارت خود می توانید به سایت اینترنتی می شارژ مراجعه نمایید و از قسمت تعیین شده برای سیم کارت خود به صورت مستقیم شارژ مورد نظر را خریداری نمایید.

 این سایت با سرعت بارگذاری مناسب این امکان را فراهم کرده است که کاربران عزیز بدون هیچ گونه مشکلی به صفحه مورد نظر خود دست یابند و برای خرید شارژ سیم کارت های همراه اول و دیگر خدمات اقدام نمایند. دیگر مانند گذشته نیاز نیست برای خرید شارژهای همراه اول حضوری اقدام کنید تنها با ورود به سایت اینترنتی می شارژ این امکان فراهم شده است که در کمترین زمان ممکن و با سرعت بالا شارژ خود را خریداری کنید.

خرید شارژ همراه اول همراه اول

خرید شارژ همراه اول در می شارژ

شما دوستان و همراهان گرامی می توانید در وب سایت خدماتی می شارژ اقدام به خرید انواع شارژ هزار تومنی، دو هزار تومنی، پنج هزار تومنی ، ده هزار تومنی و بیست هزار تومنی به تعداد یک الی 5 عدد نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل نیز می توانید با واحد پشتیبانی به شماره: 88019574-021 (شنبه تا چهارشنبه - 9 الی 17) تماس حاصل بفرمایید.

  نحوه خرید شارژ همراه اول از سایت اینترنتی می شارژ

سایت اینترنتی می شارژ برای هر کدام از خدمات خود بخشی را برنامه ریزی و در صفحه نخست جای داده است. برای خرید شارژ سیم کارت های همراه اول پس از ورود به صفحه نخست با کلیک بخش خرید شارژ می توانید دسترسی سریع به صفحه مورد نظر داشته باشید.

پس از ورود به صفحه از میان سیم کارت های ایرانسل، همراه اول، تالیا و رایتل گزینه همراه اول را انتخاب کنید و سپس به مرحله دوم مراجعه کنید. با ورود شماره همراه اول خود در کادر تعیین شده و انتخاب تعداد و میزان شارژ می توانید وارد درگاه پرداخت شوید. پس از انجام مراحل ذکر شده در کمتر از چند ثانیه سیم کارت شما با سرعت بالا شارژ خواهد شد. در هر مکان و زمانی می توانید از خدمات سایت می شارژ برخوردار شوید.

خرید شارژ همراه اول همراه اول

اگر در فرایند قبل و پس از خرید شارژ دچار مشکل شدیم باید چه اقدامی را انجام دهیم؟

جای هیچ نگرانی ای نیست و اگر شما در هنگام فرایند خرید دچار مشکل شدید می توانید با واحد پشتیبانی به شماره تماس 88019574-021 (شنبه تا چهارشنبه - 9 الی 17) متصل شوید و مشکل خود را بیان کنید تا همکاران ما بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن آن را رفع نمایند.

آموزش شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول پس از خرید:

هنگامی که شما عزیزان اقدام به خرید کارت شارژ همراه اول می کنید، از طرف ما کدی برای شما ارسال می شود که می توانید طبق فرمول زیر آن را وارد کرده تا سیم کارت خود را شارژ کنید.
جهت شارژ کردن سیم کارت های اعتباری همراه اول می توانید از کد زیر استفاده نمایید:
# شماره رمز شارژ #*140*
پس از وارد کردن حالت فوق دکمه سبز یا ok را بزنید.

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ