1

طرح ویژه تامین اجتماعی رایتل ویژه تمامی بیمه شدگان تامین اجتماعی

رایتل

همانطور که در جریان هستید، رایتل از طرحی با عنوان طرح ویژه تامین اجتماعی رونمایی کرد که با استقبال بی نظیری از جانب مردم روبرو شد به همین علت بار دیگر اقدام به ارائه این طرح البته با شرایط جدید نمود که در ادامه به بررسی و معرفی آن میپردازیم.

 

طرح تامین اجتماعی رایتل

در واقع در این طرح آن دسته از متقاضیانی که دارای کد بیمه یعنی همان دفترچه تامین اجتماعی هستند و به نوعی عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی محسوب می شوند در صورتی که در طرح قبلی هیچ اقدامی مبنی بر دریافت سیمکارت های اعتباری رایتل نکرده بودند، این امکان برایشان وجود دارد که با ارائه کد بیمه و کد ملی خود در این طرح جدید شرکت نمایند و از هدایایی که به مدت یکسال برای خریداران تخصیص داده شده است استفاده نماید. خرید شارژ مستقیم رایتل

علاوه بر آن رایتل یک هدیه ویژه برای مشترکین خود که در طرح ویژه قبلی تامین اجتماعی شرکت کرده اند نیز در نظر گرفته است و آن این است که با خرید بسته های جدول ذیل، از هدایایی مشابه نیز برخوردار شوند. شما با خرید طرح تامین اجتماعی علاوه بر ۵۰۰ مگابایت اینترنت ۳۰ روزه، از امکان دریافت ۱۲ دوره هدیه ۳۰ روزه شامل ۲ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی بهره مند خواهید شد. اولین دوره ۳۰ روزه از تاریخ فعال سازی سیم کارت، آغاز شده و تا یکسال (۱۲ دوره ۳۰ روزه) ادامه می‌یابد.

طرح تامین اجتماعی رایتل

هنگامی که سیمکارت های طرح ویژه تامین اجتماعی را دریافت می نمائید تنها نیاز است که بسته های خود را در هر دوره خریداری کرده و آنها را فعال کنید. همچنین در صورتی که اقدام به خرید بسته های بلند مدت همانند یک ساله و یا شش ماهه کنید، امکان دریافت هدایای ویژه طرح تامین اجتماعی نیز برای شما فراهم می شود.

از همین رو در نظر داریم تا به معرفی برخی از بسته های آغازین محصولات تامین اجتماعی که به صورت هدیه به مشترکین اهدا می شود بپردازیم. خرید شارژ رایتل

در واقع اگر مشترکین رایتل در هر دوره 30 روزه بسته ای را خریداری نمایند:

2 گیگابایت اینترنت و 1000 دقیقه مکالمه رایتلی برای همان دوره که عموما 30 روزه می باشد فعال خواهد شد. دقت داشته باشید اگر هیچ خریدی را در بازه زمانی مجاز انجام ندهید هیچ هدیه ای به شما تعلق نخواهد گرفت. ولی در دوره‌های بعدی (تا ۱۲ دوره) در صورت احراز شرایط امکان دریافت هدیه در آن ماه را خواهید داشت. نحوه خرید و فعال‌سازی بسته‌های منتخب تامین اجتماعی به صورت زیر می باشد:

همچنین نکاتی وجود دارد که آگاهی از آنان خالی از لطف نبوده و به شما کمک می کند تا استفاده بهتری از طرح ویژه تامین اجتماعی داشته باشید. این نکات عبارتند از:

  • هنگامی که بسته های مورد نظر خود را از اپلیکیشن رایتل من و یا مدیریت حساب و.... تهیه می کنید، بسته خریداری شده بلافاصله به حساب شما واریز خواهد شد و امکان استفاده برایتان فراهم می شود. اما در صورتی که خرید از سایر روش ها صورت گیرد، بسته هدیه 24 ساعت زمان می برد تا فعال شود.

  • شما به راحتی میتوانید بدون هیچ مشکلی از تمام روش های موجود، بسته های مورد نظر خود را خریداری کنید.

  • یکی از مهمترین مواردی که در این رابطه وجود دارد این است که زمانی که شما بسته ای را خریداری کرده اید و برای شما فعال شده است و یا اینکه زمان آن به اتمام نرسیده است، هیچ اقدامی برای خرید مجدد بسته مورد نظر خود نفرمائید، زیرا امکان تخصیص دو بسته هدیه به صورت همزمان وجود ندارد. اگر در نظر دارید که از بسته دیگری استفاده کنید در وهله اول اجازه دهید که بسته های طرح ویژه تامین اجتماعی به اتمام برسد و سپس اقدام به خرید و فعال سازی بسته مورد نظر خود کنید.

  • شما فقط یک‌بار امکان ثبت‌نام و دریافت این طرح را دارید. در صورت ثبت‌نام و دریافت بیش از یک سیم کارت در طرح حاضر، سیم کارت دوم به بعد با بسته این طرح ارایه نخواهد شد.

منبع : رایتل

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ