1
استعلام خلافی خودرو
استعلام خلافی خودرو، پرداخت قبض جریمه

درحال دریافت اطلاعات...

در این بخش می‌توانید جریمه خودروی خود را استعلام بگیرید و همچنین با استفاده از همین بخش اقدام به چاپ خلافی خودرو نمایید.


کد هشت یا نه رقمی کارت خودرو را وارد نمایید.

متن موجود در تصویر زیر را درج کنید (کوچکی و بزرگی حروف مهم نمی باشد)

تعداد جرایم مبلغ کل
نوع جریمه مبلغ جریمه

شماره موبایل خود را وارد نمایید:

پرداخت
چاپ
استعلام
بازگشت

2

7 روش سریع استعلام و پرداخت جریمه و خلافی خودرو

جرائم ماشین

مطمئنا به این مسئله اگاه هستید که برای پرداخت خلافی 60 روز به شما فرصت داده می شود و بعد از آن جریمه شما به دو برابر افزایش پیدا می کند و کسانی که خلافی آنها به بیش از یک میلیون تومان برسد در صورت مشاهده از جانب پلیس توقیف خواهد شد. از همین رو دغدغه بسیاری از افراد استعلام خلافی خودرو و همچنین پرداخت آن می باشد. در این مقاله ما در نظر داریم به یکی از مهمترین دغدغه افراد در این رابطه رسیدگی کنیم و توضیحاتی هر چند مختصر اما مفید در رابطه با روش های گرفتن خلافی ماشین و پرداخت جریمه را خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

پرداخت جریمه راهنمایی و رانندگی

1-برنامه موبایل یا اپلیکیشن استعلام خلافی خودرو از طریق اینترنت

یکی از برنامه های استعلام خلافی خودرو می شارژ نام دارد. این برنامه که تنها بر روی گوشی های اندروید قابل استفاده بوده و علاوه بر استعلام خلافی قابلیت نمایش ریز جرائم و پرداخت آن را نیز در اختیار افراد قرار می دهد. شما به راحتی میتوانید این برنامه را از طریق کافه بازار، و یا مستقیم دانلود کنید. در رابطه با برنامه می شارژ باید بدانید که بسیاری از افرادی که از آن استفاده کرده اند بر این عقیده اند که می شارژ یکی از آسانترین روش های استعلام خلافی خورده، همچنین پرداخت آنلاین خلافی می باشد. البته این برنامه ویژگی های دیگری را با خود به همراه دارد از جمله خرید شارژ مستقیم، پرداخت قبوض ، خرید بسته های اینترنت و ...

حجم3 مگابایت


دانلود نرم افزار خرید شارژ و پرداخت قبوض به صورت مستقیم دانلود نرم افزار خرید شارژ و پرداخت قبوض از بازار

2-گرفتن خلافی ماشین از طریق اینترنت با سایت پلیس راهور۱۲۰

یکی دیگر از راه هایی که با استفاده از آن میتوان نسبت به دریافت استعلام خلافی خودرو اقدام کرد مربوط به سایت پلیس راهور به آدرس www.rahvar120.ir می باشد. رابط کاربری این سایت بسیار آسان بوده و پس از ورود به سایت و مراجعه به قسمت استعلام و انتخاب میزان تخلفات رانندگی و درج شماره مندرج بر روی کارت میتوان از خلافی خودروی خود آگاهی پیدا کنید. برای اینکه بتوانید از این سامانه استفاده کنید باید کد ۸ رقمی درج شده در پشت کارت ماشین مالک خودرو را در اختیار داشته و در قسمت مورد نظر یادداشت کنید.

3-دریافت پیامک تخلفات رانندگی از طریق کدهای دستوری USSD

یکی از آسانترین راه هایی که میتوانید برای دریافت استعلام خلافی خودرو از آن کمک بگیرید، استفاده از کدهای USSD می باشد. برای استفاده از این کد هیچ نیازی به اینترنت نبوده و هیچ اهمیتی ندارد که مدل گوشی شما چه می باشد. تنها با شماره گیری کد *110# خلافی خودروی شما به شماره شما پیامک خواهد شد و میتوانید نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

4-گرفتن خلافی ماشین با پیامک

هنگامی که در نظر دارید با استفاده از پیامک برای دریافت میزان خلافی خودرو خود اقدام کنید هیچ اهمیتی ندارد که در چه زمان و مکانی قرار دارید برای دریافت میزان جریمه کافی است کد هفده رقمی VIN موجود بر سند یا کارت ماشین را به شماره 1101202020 پیامک کنید و سپس میزان خلافی به همراه شناسه قبض، شناسه پرداخت برای شما ارسال خواهد شد تا برای پرداخت آن اقدام نمائید.

5- نحوه استعلام خلافی خودرو در تلگرام با بات استعلام خلافی خودرو

این روزها همه ما در تلگرام عضو هستیم، به راحتی میتوانید با سرچی کوتاه آیدی تلگرام farmoon_bot@ را پیدا کرده و با زدن گزینه استارت ربات مورد نظر را فعال کرده و با طی کردن مراحل ذکر شده در ربات به راحتی خلافی خودروی خود را استعلام نمائید. البته ربات های دیگری در تلگرام وجود می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورند اما شما در ابتدا باید نسبت به امنیت آنها اطمینان پیدا کنید. این ربات به دلیل موجود بودن برنامه اندرویدی خود، مورد تایید می باشد.

6- دریافت خلافی خودرو با مراجعه به مراکز پلیس +۱۰

مراجعه به مراکز پلیس +10 یکی دیگر از راه هایی است که میتوانید برای دریافت استعلام خلافی و همچنین پرداخت آن استفاده کنید. اما نکته ای وجود دارد که باید به آن توجه شود و آن این است که در صورتی که مبلغ جریمه شما کمتر از یک میلیون تومان می باشد میتوانید به +10 مراجعه کنید. افرادی که جریمه آنها بیشتر از یک میلیون تومان می باشد باید به راهنمایی و رانندگی مراجعه نمایند.

7- استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک (تماس تلفنی)

تماس با شماره تلفن 88288888 نیز از جمله آسانترین راه هایی است که به شما این امکان را میدهد تا میزان جرائم و همچنین خلافی خودروی خود را بدست آورید و نسبت به پرداخت آن اقدامات لازم را انجام دهید.

برنامه خرید شارژ
ربات خرید شارژ